Μετά από μεγάλη προσπάθεια, η αίθουσα της Πληροφορικής του σχολείου μας, άλλαξε μορφή. Τοποθετήθηκαν ράφια, ένας πάγκος εργασίας και ντουλάπι για τη φύλαξη διάφορων υλικών. Επίσης βάφτηκε ο χώρος και αντικαταστάθηκαν οι φθαρμένες κουρτίνες, με ρόλερ σκίασης. Η δαπάνη για τα έπιπλα, τα χρώματα και τα ρόλερ καλύφθηκε από τα λειτουργικά έσοδα του σχολείου.
Ευχαριστούμε την Τεχνική Υπηρεσία του Δήμου που διέθεσε δύο ελαιοχρωματιστές και έβαψαν την αίθουσα.
![](http://1dim-chiou.chi.sch.gr/wp-content/uploads/2024/02/20240201_140231-1-1024x473.jpg)
![](http://1dim-chiou.chi.sch.gr/wp-content/uploads/2024/02/20240201_140115-1-1024x473.jpg)